Přeskočit na obsah

Petr Beránek

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo Tě bude provázet?

~ Petr Adesh Beránek ~

Učitel jógy a meditace, kouč, průvodce, vlastník firmy, podnikatel, stavební a strojní inženýr.

Petr Adesh absolvoval inženýrské studium v ČR a ve Švédsku. Jako zaměstnanec prošel 8letou dráhu projektového inženýra v Rakousku. Práce s kolegy z různých koutů Evropy mu dala možnost nahlížet na situace z různých úhlů pohledu. Poslední 3 roky vedl vlastní firmu v oblasti čištění vzduchu pro průmyslové provozy. Součástí Petrovi profese bylo hlavně ladění technického řešení a obchodní vyjednávání s klienty.

Aktuálně se naplno věnuje józe, individuálnímu provázení klientů, meditacím a gongovým lázním. Vždy aktivně sportoval a v roce 2017 začal praktikovat jógu. Ta Petra Adeshe nadchla a každodenní praxe ať už jógy nebo meditace mu dlouhodobě přináší hlubší spojení sám se sebou, je klidnější a lépe zaměřuje pozornost na důležité aspekty života.

Posledních několik let vede kurzy a pobyty, kde si účastníci zlepšují fyzickou a mentální kondici. Těchto pobytů v přírodě se již zúčastnily stovky lidí (www.SpoluRosteme.cz).

Synergie mezi podnikáním a praxí jógy Petrovi umožnila tvořit v souladu. S použitím jógových a meditačních technik a se zkušenostmi z podnikání je průvodcem na cestě osobnostního rozvoje.