Přeskočit na obsah

Petr Beránek

Srdečně Vás zveme na týdenní mužský pobyt na nádherném místě na ostrově Hvar v Chorvatsku. Budeme spolu procházet vnější, ale i vnitřní krajinou. 
Pomocí dechu, cvičení u moře, zážitku ticha, putování krajinou a také prožitku pospolitosti a sdílení.

 

Tato akce bude v komorním v počtu maximálně 7 mi účastníků, to nám poskytne čas i na individuální sdílení, odpočinek, relaxaci a usebrání se.

 

Co Vás čeká ?

Kundalini jóga u moře nebo v zahradě, zaměřená na práci s životní energií. 

Mužské sdílení v kruhu na témata, která jsme vybrali, případně na ta, která vyvstanou na místě.

Cesta po ostrově (přes silová místa), podle počasí i s přespáním v přírodě.

Gongová lázeň, cvičen

í s tekutinovým tělem,  spojení se s dechem.

Výborné vegetariánské jídlo, které můžete zpestřit návštěvou přímořských restaurací.

Setkání se se sebou a také s druhými. Vzájemné sdílení a inspirace v bezpečném poli.

 

Jedním z možných témat o kterém bychom rádi sdíleli jsou vztahy. Vztahy s těmi nejbližšími. Žití s naší partnerkou – manželkou, dětmi, rodiči a přáteli přináší často nemalé výzvy, ale i momenty k oslavám. V našich životech se stává, že některé tyto momenty zapomeneme nebo jim nevěnujeme dostatek času, který jim právem náleží. Z naší zkušenosti pokud těmto momentům věnujeme pozornost a uznáme jejich vyznám, najdeme v nich možná další nový rozměr. Zároveň z takového uznání můžeme v budoucnu velmi těžit. Najdeme totiž další zdroj energie z které budeme čerpat. I proto chceme společně vytvořit na tomto setkání na ostrově kvalitní prostor pro sdílení v kruhu na téma blízkých vztahů. 

Moc se na Vás těšíme!

 

Filip Krutský a Petr Beránek

 
 

Co vše můžeš zažít – program:

5x ranní-dopolední kundalini jóga u moře – práce s životní energií
3x sdílecí kruh na společně vybrané téma
1x gongová lázeň nebo meditace kraniosakrální terapie
1-2x výlet na zajímavé místo v okolí
5x polopenze – bohatá snídaně a večeře
komorní skupina 7-9 mužů
ubytování v malebném rodinném domě se zahradou kousek od moře, 2x třílůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj
cvičení kundalini jógy bude uzpůsobené pro začátečníky i pokročilé, každý si najde své. 

Říkají o nás:

Je to krásná světelná dvojice – Evička a Adesh. Předávají to co opravdu žijí. Moc se mi líbilo, že byli mezi námi jakou součást skupiny. Mají ten krásný dar, že se potkali a mohou být spolu. Vše krásně plynulo a vzájemně do sebe zapadalo. Jógu cvičím a miluji a kundalini jógu jsem cvičila až tady. A byla super. Krásně mě protáhla, zároveň uvnitřnila a zharmonizovala. Zpívání manter a tanec krása. Děkuji za den v tichu bylo to krásné. Gong zážitek. Moc děkuji!
Štěpánka
Jste inspirace
Jste sehraná dvojka
Jste milý lidi a laskavý ke všemu živému.
Líbilo se mi jak jste vedli všechny aktivity moc jsem si je užila. Pokračujte ve společném díle prosím. 
Hodně lidí potřebuje být inspirováno k vytržení ze začarovaného kruhu seberozvojových seminářů. 
Stačí být, stačí žít. 
Wahe Guru.
Miriam
Evičko a Petře (Adéshi), děkuji moc za vaše moudré, klidné, laskavé vedení programu. Bylo moc fajn, že jste oba byli součástí naší skupiny a nestavěli se nad náma v pozici lektorů, kteří jsou oddělení od účastníků. Fascinuje mě Evičky napojení a schopnost promlouvat z čisté přítomnosti, říkat to co potřebuje být řečeno. U Petra (Adeshe) jeho hluboké znalosti z jógové praxe, spousta zkušeností a schopnost vše srozumitelně a citlivě předávat. Líbil se mi i důraz na respektování stanovených časů. Skvělá práce Vás obou po všech stránkách. A jako dvojice jste úžasně sehraní a vyladění.
Míša
Milá Evičko a Adéshi, děkuji ze srdce za vaše provázení časem, který jsem tu s vámi prožila. Za vaší laskavost, pestrost, za vaši energii. Za hloubku, kterou jsem zde díky vám mohla prožít. Děkuji za lekce jógy, mantry, dech, za úžasné Sufijské cvičení a meditace. A taky gong, tyhle hluboké zvuky miluji. Gong bych mohla poslouchat hodiny, ty nádherné vibrace které zažívám… A tanec potrava pro tělo a duši. Děkuji, děkuji, děkuji,
El

Průvodci

~ Petr Adesh Beránek ~

~ Učitel kundalini jógy a meditace, kouč, průvodce, stavební a strojní inženýr. ~

Prošel jsem kariéru projektového a obchodního manažera v zahraniční firmě a po 12letech uzavřel tuto kapitolu a vydal se zkoumat hlouběji jógové nauky a jejich moudrost. Jsem certifikovaný lektor kundalini jógy, prošel jsem také 2letým výcvikem, který propojuje kundalini jógu a koučování v Holandsku.

V minulosti jsem absolvoval inženýrské studium v ČR a ve Švédsku. Jako zaměstnanec jsem prošel 8letou dráhu projektového inženýra v Rakousku. V letech 2020-2023 jsem vedl vlastní firmu v oblasti čištění vzduchu pro průmyslové provozy. Součástí mojí profese bylo hlavně ladění technického řešení a obchodní vyjednávání s klienty.

Aktuálně se naplno věnuji józe, individuálnímu provázení klientů, skupinovým putováním přírodou, meditacím a gongovým lázním. Vždy jsem aktivně sportoval a v roce 2017 jsem začal praktikovat jógu a meditaci. Ta mě velmi nadchla a každodenní praxe ať už jógy nebo meditace mi dlouhodobě přináší hlubší spojení sám se sebou, jsem klidnější a lépe zaměřuji pozornost na důležité aspekty života.

Od roku 2019 vedu kurzy a pobyty, kde si účastníci zlepšují fyzickou a mentální kondici. Těchto pobytů v přírodě se již zúčastnily stovky lidí (www.SpoluRosteme.cz).

Synergie mezi podnikáním a praxí jógy mi umožnila tvořit v souladu. S použitím jógových a meditačních technik a se zkušenostmi z podnikání jsem průvodcem na cestě osobnostního rozvoje.

~ Filip Krutský ~

Po čtvrtstoletí aktivit v oblasti IT (Management, implementace, programování – v Česku, Evropě i Asii), nastal čas na změnu.

Před šesti lety jsem absolvoval (společně s mojí skvělou ženou Ditou) vskutku transformační školu Guye Barringtona –  DancingHearthPath School (tam jsem pak další dva roky asistoval). V té době jsme prožili ( podobně transformačně ) také společnou zkoušku ohněm – vyhořel náš dům a s ohněm odešlo mnoho starého. Otevřel se prostor ubírat se novým směrem.

Inspirován modulem tvorby, v rámci Guyovy školy, jsem (zase společně s Ditou, i s pomocí přátel) vytvořil v prostoru Bohulíbí, multifunkční sál. Ten už několik let slouží k setkávání, tančení, malování, jógování, meditaci a spoustě dalších aktivit, které propojují, inspirují, dělají radost a jdou do hloubky.

Prošel jsem jedinečným výcvikem biodynamické práce s tělem (kranio) „Selfbalancing“ u Kateřiny Hrabec. 
Ošetření touto metodou poskytuji už několik let – moc mě to baví, vidím i účinky této práce a vše se ještě dále vyvíjí.
Používám i metody koučinku, který má potenciál věci posunovat dál a do reality. (absolvoval jsem certifikovaný, opět výborný a odborný 🙂 výcvik koučinku u Radky Loji).

Tak jako prostor Bohulíbí i další projekt se týká setkávání, společného tvoření, ale i odpočinku, relaxace a propojení se sebou. Dům k na ostrově Hvar, (nedávno pořízený a postaru zrekonstruovaný) jednak obýváme, jednak pronajímáme, ale také v něm začínáme tvořit.

Stejně důležitá je pro mě i práce rukama, tvorba s přírodními materiály, (nejlépe kámen, hlína, dřevo). Tvorba přívětivého prostoru. Kromě Bohulíbí sálu, domu, projektu v Bolívii, rekonstrukce ostrovního domku (s pomocí mnohých), jsem letos připravil i další prostor pro spočinutí a usebrání se v klidu a tichu – útulnou Maringontku se vším co je třeba.        

Jsem tátou dvou úžasných, dospívajících dětí – Šimona a Emy. A přes 20let mužem mé milované Dity. Není lepších učitelů…:), stále se učím…

www.bohulibi.cz

Místo konání

Vrboska je stará rybářská vesnice na ostrově Hvar. Leží u malého zálivu a nenajdete tu žádné hotelové komplexy nebo apartmánová městečka. Oceníte jedinečnou energii malé přímořské vesnice, která má své kouzlo a historii. Bydlet budete v malebném rodinném domě se zahradou kousek od moře, ve dvou a třílůžkových pokojích.

Cena pro jednotlivce

19 900 Kč

Záloha 13 990 Kč

V ceně je zahrnuta:
5x polopenze – bohatá snídaně a večeře
Veškerý program s dvěma průvodci.
 
Ubytování na 7 nocí.
Zapůjčení kola.
 
Doprava na místo není v ceně.
Rádi pomůžeme s propojením ohledně spolujízdy.
 
Rezervuj si tvé místo platbou na účet:
2900248756/2010
13.990Kč záloha.
Doplatek v hotovosti na místě.
Do poznámky napiš: Mužské setkání na ostrově.

Storno podmínky a možnosti odstoupení od smlouvy pro živé akce:

  • Odhlásí-li se účastník v době kratší než 30 dnů před začátkem (nebo v průběhu či po skončení) živé akce na základě vlastního rozhodnutí nebo i nečekaných důvodů (např. nemoc nebo rodinné záležitosti), je zaplacené kurzovné v plné výši nevratné.
  •  
  • Odhlásí-li se účastník v době delší než 30 dnů před začátkem, bude mu vrácena polovina zálohy (7000 Kč)
  •  
  • Neúčastí na živé akci kurzovné propadá.
  •  
  • Po předchozím oznámení může na místo účastníka nastoupit jeho náhradník. Náhradníka zajišťuje sám účastník, jeho vhodnost pro účast na Akci však potvrdí Prodávající.

Pokud bychom museli kurz ve vypsaném termínu rušit z důvodu například koronavirových opatření či jiných nečekaných událostí my, přesuneme konání na jiný termín. Pokud ti náhradní termín nebude vyhovovat, vrátíme ti zpět celé kurzovné.

Pokud se budeš potřebovat na něco zeptat, klidně zavolej nebo napiš.

Co můžete zažít

 Program uzpůsobený na míru. 
 Dostatek času pro hluboký odpočinek a relaxaci. 
Citlivý přístup lektorů.
Poznání sebe skrze poznání druhých. 
Duchovní teorie žitá v kráse a jednoduchosti.