Přeskočit na obsah

Petr Beránek

Slunovratová příprava

3 dny ranní jógy

Přidej se i ty.

Slunovratová příprava​

Kundalini a meditace.

Přidej se i ty.

Začíná období před letním slunovratem. Vnímám toto období jako jedno za čtyř zásadních v roce (slunovraty a rovnodennosti). Příroda a její cyklus je v největším rozpuku, vegetace je na maximum a nám je přístupný větší a větší objem prány. Způsobují to delší dny a právě bující příroda. Přijď využít této hojnosti a ukotvi ji v tvém těle skrze praxi kundalini jógy.

Čeká nás společně:
3x praxe kundalini jógy 
Začínáme ve středu 5. června.
Ve středu ráno nás čeká ranní praxe na 45minut od
6:15hod.

Středeční praxe nás čeká v uzavřené facebook skupině ZDEBudeme pokračovat i další dva dny, čtvrtek a pátek ve stejný čas avšak na Zoomu. 

Přidej se a registruj se e-mailem. 

~ Petr Adesh Beránek ~

~ Učitel kundalini jógy a meditace, kouč, průvodce, stavební a strojní inženýr. ~

Prošel jsem kariéru projektového a obchodního manažera v zahraniční firmě a po 12letech uzavřel tuto kapitolu a vydal se zkoumat hlouběji jógové nauky a jejich moudrost. Jsem certifikovaný lektor kundalini jógy, prošel jsem také 2letým výcvikem, který propojuje kundalini jógu a koučování v Holandsku.

V minulosti jsem absolvoval inženýrské studium v ČR a ve Švédsku. Jako zaměstnanec jsem prošel 8letou dráhu projektového inženýra v Rakousku. V letech 2020-2023 jsem vedl vlastní firmu v oblasti čištění vzduchu pro průmyslové provozy. Součástí mojí profese bylo hlavně ladění technického řešení a obchodní vyjednávání s klienty.

Aktuálně se naplno věnuji józe, individuálnímu provázení klientů, skupinovým putováním přírodou, meditacím a gongovým lázním. Vždy jsem aktivně sportoval a v roce 2017 jsem začal praktikovat jógu a meditaci. Ta mě velmi nadchla a každodenní praxe ať už jógy nebo meditace mi dlouhodobě přináší hlubší spojení sám se sebou, jsem klidnější a lépe zaměřuji pozornost na důležité aspekty života.

Od roku 2019 vedu kurzy a pobyty, kde si účastníci zlepšují fyzickou a mentální kondici. Těchto pobytů v přírodě se již zúčastnily stovky lidí (www.SpoluRosteme.cz).

Synergie mezi podnikáním a praxí jógy mi umožnila tvořit v souladu. S použitím jógových a meditačních technik a se zkušenostmi z podnikání jsem průvodcem na cestě osobnostního rozvoje.

Budeme mi potěšením se s tebou setkat při online praxi kundalini jógy a meditace.