Přeskočit na obsah

Petr Beránek

Tajemství tantrické numerologie a síla kundalini jógy

Seminář na festivalu Miluj svůj život v neděli 25.2. od 19:00 do 20:45

ZŠ POLÁČKOVA,

POLÁČKOVA 1067/3 PRAHA 4

V různých fázích života si klademe tytéž otázky: Kdo doopravdy jsme? Jaké je naše poslání na tomto světě? Kam směřujeme a jak do „cílové destinace“ dojít? Odpovědi na tyto věčné dotazy mi přineslo dávné učení tantrické numerologie. Na své přednášce se pokusím osvětlit, jakým způsobem nám čísla mohou pomoci v cestě za sebepoznáním.

Jaký je můj příběh? Profesí jsem stavební a strojní inženýr, kterého naplňuje duchovní cesta ve spojení s moudrostí přírody. Zlomovým bodem v mém putování za poznáním byl festival kundaliní jógy ve Francii. Z plejády 35 učitelů mě zaujal právě ten, který posouvá klienty na základě znalostí koučovacích technik a znalostí tantrické numerologie.

Později díky výcviku tantrické numerologii jsem dostal příležitost velmi dobře porozumět sám sobě a odhalit podstatu své duše. Nyní už vím, jakou má moje duše povahu a co má ráda. Vím, co ke mně skutečně patří, a co jsou pouze nasazené masky.

Bylo pro mě obrovskou úlevou, když jsem zjistil, že není třeba lhát, abych se někomu zalíbil. Situace běžného života jsem začal přijímat bez hodnocení, jednoduše tak, jak jsou. To mi obrovsky pomohlo v mém růstu a zároveň přineslo pozitivní zpětnou vazbu z mého okolí.

Další důležitou odpovědí bylo, jaká je moje cesta v tomto životě a do jaké destinace mám dojít. Díky tomuto zjištění jsem se stal vyrovnanějším, klidnějším, více si vážím sebe a darů okolo.

Tantrická numerologie a práce s kundalini energií mi dává možnost nahlédnout na situace z nečekaných úhlů.  Zprostředkování totoho učení ostatním se stalo mojí profesí. Považuji za svoji povinnost šířit ho dále.

Přijďte si poslechnout, jak mohou čísla pozitivně změnit váš život.

Tantrická numerologie má své kořeny ve starověkých jogínských a tantrických učeních. Je jedním z nástrojů, jak osvětlovat cestu, dovednosti a povahy lidské duše. Poskytuje účinné prostředky, jak se vyrovnat se svým vyšším Já za pomoci technologie kundaliny jógy, kterou do roku 2004 učil veřejně Yogi Bhajan®.

Skutečným darem systému tantrické numerologie je jeho rychlost, jednoduchost a přesnost. Nejprve pochopíte své silné a slabé stránky. Poté pomocí numerologie identifikujete, jak zlepšit oblasti slabých stránek a efektivněji využívat stránek silných.

Tantrická numerologie není odpovědí na všechny otázky, ale jednoduchým a elegantním nástrojem, jak zodpovědět některé z nich.

Duše je naše kreativní energie. Spojení se sebou samými, s naší duší, probudí mocnou tvořivou sílu, dosud skrytou uvnitř. Zároveň přináší konflikt mezi hlavou a srdcem. Pokud však necháme své srdce vést hlavu, jsme na správné cestě.

Těším se na Vás na festivalu Miluj svůj život v neděli 25.2. od 19:00 do 20:45


ZŠ POLÁČKOVA,

POLÁČKOVA 1067/3

PRAHA 4 

cca 150 metrů od   zastávky metra C – Budějovická

Kontaktujte mě

Zůstaňme v kontaktu

Facebook: @beranekvlk

www.beranekpetr.cz

775 068 602